Bezpłatna dostawa przy wszystkich zamówieniach powyżej 320 zł
 

Dostawa i zwroty


Zamówienia międzynarodowe

Wysyłamy na cały świat. Używamy usługi International Express Service do wszystkich międzynarodowych dostaw. Proszę czekać około 3-5 dni roboczych od wysyłki. Dodatkowe opóźnienia mogą wystąpić w miesiącach wrzesień-marzec z powodu dużego popytu i dużego obciążenia usług pocztowych i ceł.
Zamówienia międzynarodowe mogą podlegać podatkom / cło importowym. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z lokalnym organem celnym.

Anulowanie

Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, musisz natychmiast wysłać do nas wiadomość e-mail. Większość zamówień jest wysyłanych w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. Wysłane zamówienia nie mogą być anulowane.

Zwraca

W mało prawdopodobnym przypadku błędów produkcyjnych wymienialibyśmy / naprawialiśmy produkty bez żadnych kosztów dla klienta.

Aby zwrócić przedmiot, należy wysłać do nas wiadomość e-mail i poinformować nas o przyczynie. Prześlemy ci dalsze instrukcje.

Towar musi zostać zwrócony w ciągu 8 dni od daty otrzymania - nienoszony i zawierać wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Będziemy uznawać Twoją oryginalną metodę płatności. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towarów są obowiązkiem konsumenta.

Wymiana walut

Aby wymienić produkt, należy wysłać do nas wiadomość e-mail i poinformować nas o przyczynie. Prześlemy ci dalsze instrukcje. Towar może zostać wymieniony w ciągu 8 dni od daty otrzymania, pod warunkiem, że są nienoszone iw oryginalnym stanie, z wszystkimi oryginalnymi opakowaniami i etykietami. Zwracając towar do wymiany, upewnij się, że twoje imię i nazwisko, adres, numer telefonu i instrukcje są wyraźnie wskazane. Wszystkie koszty wysyłki związane z wymianą towarów są obowiązkiem konsumenta.

Zdecydowanie zalecamy korzystanie z identyfikowalnej wysyłki, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione przesyłki. W przypadku zamówień zagranicznych ten proces może potrwać do 30 dni.

Powrót