A A A

Oferta

Specjalnie dla Państwa prowadzimy działalność na dwóch obszarach. Po pierwsze prowadzimy sprzedaż. Po drugie oferujemy nasze usługi, służymy radą, w tym zakresie gwarantujemy także serwis komputerowy czynny dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasze doświadczenie pomaga nam także tworzyć witryny sklepów internetowych. Jeśli będzie taka potrzeba, stworzymy także stronę domową specjalnie dla Ciebie. Zajmujemy się ponadto reklamą w Internecie, różnymi jej formami (banery, mailing oraz wiele innych).

Wróćmy jednak do pierwszej gałęzi naszej oferty. Oferujemy Państwu sprzedaż zestawów komputerowych, notebooków, oprogramowania oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów do komputerów. W naszej ofercie znajdą Państwo także drukarki, faksy oraz wszystkie urządzenia niezbędne do pracy w biurze.

Nasz serwis sprzętu komputerowego zajmuje się naprawą sprzętu objętego gwarancją, jak również takiego, którego gwarancja się już skończyła. Nasze usługi w tym zakresie wykonujemy szybko i sprawnie. Czasami istnieje możliwość (zwłaszcza przy niewielkich awariach sprzętu) naprawy zestawu komputerowego, czy konkretnego jego elementu w domu u klienta. Innym sposobem jest natychmiastowe dostarczenie komputera po zauważeniu usterki do naszego serwisu komputerowego.